Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Rumohr, Knut (1916-2002)

Olje på lerret
140x115
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -66

UTSTILT:

Bergens Kunstforening, kat.nr. 53?

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000