Rumohr, Knut(1916-2002)
Olje på lerret
140x115
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -66
Bergens Kunstforening, kat.nr. 53?
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 32 000
Olje på lerret
140x115
Vurdering