Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon i gult 1966-68

Olje på lerret
73x92
Signert og datert oppe t.h.: Th. Heramb 66-68

Vurdering
NOK 25 000–35 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 34 000