Johannessen, Jens(1934-)
Trussel
Litografi
Lysmål: 67x48
Signert nede t.h.: Jens Johannesen
Nummerert nede t.h.: 14/100
Wiig 148.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi
Lysmål: 67x48
Nummerert nede t.h.: 14/100
Wiig 148.
Vurdering
NOK 3 000–5 000