Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Johannessen, Jens(1934-)
Trussel

Litografi
Lysmål: 67x48
Signert nede t.h.: Jens Johannesen

Nummerert nede t.h.: 14/100

Wiig 148.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 000