Widerberg, Frans(1934-2017)
Hamskiftet
Akvarell på papir
Lysmål: 17,5x25,5
Dobbeltsignert nede t.h.: FW
Påtegnet med tittel nede t.v.
Påtegnet med tittel og årstall på baksiden av innrammingen
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 200