Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Hamskiftet

Akvarell på papir
Lysmål: 17,5x25,5
Dobbeltsignert nede t.h.: FW

Påtegnet med tittel nede t.v.
Påtegnet med tittel og årstall på baksiden av innrammingen

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 200