Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Eng, Turid(1937-)
Heptakord

Bronse på sokkel av polert granitt
H: 27 cm
Signert: T. Eng

Stemplet Oslo Metallstøperi.
Påtegnet på lapp på undersiden av sokkelen: "Billedhugger Turid Eng "Heptakkord". Reist 1985 som vinnerskulptur i Konserthusplassutsmykningskonkurransen, 90 deltakere.".

Den store skulpturen befinner seg utenfor inngangen til Konserthuset i Oslo.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000