Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Haukeland, Arnold(1920-1983)
Rolf Stranger 1980

Bronse på sokkel av larvikitt
H: 60 cm
Signert og datert: Haukeland -80

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000