Haukeland, Arnold(1920-1983)
Rolf Stranger 1980
Bronse på sokkel av larvikitt
H: 60 cm
Signert og datert: Haukeland -80
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Bronse på sokkel av larvikitt
H: 60 cm
Vurdering