Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Haukeland, Arnold (1920-1983)
Rolf Stranger 1980

Bronse på sokkel av larvikitt
H: 60 cm
Signert og datert: Haukeland -80

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 6 000