Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1979

Litografi med metallfolie
Lysmål: 78x60
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg - 79.

Nummerert nede t.v.: 98/200

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000