Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1979
Litografi med metallfolie
Lysmål: 78x60
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg - 79.
Nummerert nede t.v.: 98/200
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi med metallfolie
Lysmål: 78x60
Nummerert nede t.v.: 98/200
Vurdering
NOK 3 000–5 000