Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Tandberg, Odd (1924-2017)
Komposisjon 1961

Serigrafi
Arket: 50x65 Motivet: 26x47,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -61.

Uinnrammet

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 14 000