Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1961
Serigrafi
Arket: 50x65 Motivet: 26x47,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -61.
Uinnrammet
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 14 000
Serigrafi
Arket: 50x65 Motivet: 26x47,5
Uinnrammet
Vurdering