Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Ulf Lundell

Fargelitografi
Lysmål: 56x40 Motivet: 52x36
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Nummerert nede t.v.: 10/30

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000