Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Skogsmaleren, Kåre Tveter

Litografi
Lysmål: 15x13 Motivet: 14,5x11
Signert nede t.h.: Eikaas

Påtegnet med tittel i trykket nede: Skogsmaleren
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Lito 1/75

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 2 000