Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oboisten Brynjar Hoff, Ulf Lundell og Bisp Niklas
Litografi, fargelitografi og fargetresnitt
Lysmål: 23x19 Motivet: 16,5x11 + Lysmål: 56x40 Motivet: 52x36 + Lysmål: 47x35 Motivet: 33,5x27,5
Signert nede t.h.: Eikaas + Signert nede t.h.: L. Eikaas + Signert nede t.h.: Eikaas
Tre stk. selges samlet:
Nummerert nede t.v.: 16/75
Påtegnet med tittel i trykket nede på arket: Oboisten
+
Nummerert nede t.v.: 10/30
+
Nummerert nede t.v.: I XX (IXX?)
Illustrasjon til Ibsens Kongsemnerne.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00