Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Utflyttet Jølstring

Litografi
Lysmål: 38x29 Motivet: 36,5x24
Usignert

Tittel i trykket nede t.h.: utflyttet - Jølstring
Nummerert nede t.v.: 9/75

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 1 500–2 000