Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Utflyttet Jølstring

Litografi
Lysmål: 38x29 Motivet: 36,5x24
Usignert

Tittel i trykket nede t.h.: utflyttet - Jølstring
Nummerert nede t.v.: 9/75

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00