Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Arbeidsfolk

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Ekeland.

Signert på baksiden av rammen: Arne Ekeland.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000