Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Flyktninger

Olje på plate
50x60
Signert nede t.v.: AE

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000