Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
Arket: 65x48
Signert nede på midten: Nupen

Nummerert nede på midten: 15/70

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 500