Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Nupen, Kjell (1955-2014)

Litografi
Arket: 65x48
Signert nede på midten: Nupen

Nummerert nede på midten: 15/70

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 4 500