Nupen, Kjell(1955-2014)
Logo
Litografi
Arket: 65x48
Signert nede t.h.: K. Nupen
Nummerert nede t.v.: 80/100
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi
Arket: 65x48
Signert nede t.h.: K. Nupen
Nummerert nede t.v.: 80/100
Vurdering