Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Nupen, Kjell (1955-2014)
Logo

Litografi
Arket: 65x48
Signert nede t.h.: K. Nupen

Nummerert nede t.v.: 80/100

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 9 000