Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Litografi
Arket: 68,7x79,8, Motivet: 52,3x60,4
Signert og datert i stenen nede t.h.: Sohlberg 1917
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 366 000