Katalog
Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Litografi
Arket: 68,7x79,8, Motivet: 52,3x60,4
Signert og datert i stenen nede t.h.: Sohlberg 1917
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg

Kommer for salg 19. november – 1. desember