Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1994

Litografi
Lysmål: 41x33, Motivet: 31x23
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1994

Nummerert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: 23/50

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 4 500