Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1994

Litografi
Lysmål: 41x33, Motivet: 31x23
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1994

Nummerert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: 23/50

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 500