Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Jenssen, Olav Christopher(1954-)
Komposisjon 1992

Pastell og akvarell på papir
Arket: 18x25,5
Signert nede t.h.: Olav Christopher

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Berlin 29. mars 1992
Påtegnet på baksiden av innrammingen: OC t 233

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 500