Jenssen, Olav Christopher(1954-)
Komposisjon 1992
Pastell og akvarell på papir
Arket: 18x25,5
Signert nede t.h.: Olav Christopher
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Berlin 29. mars 1992
Påtegnet på baksiden av innrammingen: OC t 233
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 500