Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Jenssen, Olav Christopher (1954-)
Komposisjon 1992

Pastell og akvarell på papir
Arket: 18x25,5
Signert nede t.h.: Olav Christopher

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Berlin 29. mars 1992
Påtegnet på baksiden av innrammingen: OC t 233

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 500