Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Stillheten II 1931

Radering
Lysmål: 16,5x24, Motivet: 13x20,5 Arket: 29,5x39,5
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1931

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 17 000