Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Stillheten II 1931

Radering
Lysmål: 16,5x24, Motivet: 13x20,5 Arket: 29,5x39,5
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1931

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000