Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Lind, Victor(1940-)
Foto 1971

Serigrafi
Arket: 66x38, Motivet: 60x31
Signert og datert nede t.v.: Lind -71

Nummerert nede t.v.: 11/13
Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 11 000