Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Lind, Victor (1940-)
Hjelpestikker 1971

Serigrafi
Arket: 57,5x84, Motivet: 42x70
Signert og datert nede t.v.: Victor Lind -71

Nummerert nede t.v.: 12/45
Uinnrammet.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering