Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Lind, Victor(1940-)
Hjelpestikker 1971

Serigrafi
Arket: 57,5x84, Motivet: 42x70
Signert og datert nede t.v.: Victor Lind -71

Nummerert nede t.v.: 12/45
Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00