Lind, Victor(1940-)
Hjelpestikker 1971
Serigrafi
Arket: 57,5x84, Motivet: 42x70
Signert og datert nede t.v.: Victor Lind -71
Nummerert nede t.v.: 12/45
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Serigrafi
Nummerert nede t.v.: 12/45
Uinnrammet.
Vurdering