Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Widerberg, Frans (1934-2017)
Svever kvinne

Olje på lerret
70x55
Signert nede t.h.: Frans W

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000