Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ythjall, Terje (1943-)
Den tredje dagen för ankomsten Framover 1975

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1975

Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 14 000