Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Liggende halvakt I

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 516x697 mm Motivet: 450x600 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Woll 657 II. Sjeldent trykk. Notert hos Woll: "Enkelte eksemplarer er trykt som utsnitt av motivet." S. 410.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000 USD 27 900–39 000 EUR 24 800–34 800