Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Selvportrett 1895

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 556x424 mm Motivet: 455x315-320 mm
Signert og påtegnet med dedikasjon fra kunstneren med penn nede t.v.: Til Skredsvig fra Munch-

1895
Woll 37 II.

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000USD 89 200–111 500EUR 79 500–99 300

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00