Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett 1895

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 556x424 mm Motivet: 455x315-320 mm
Signert og påtegnet med dedikasjon fra kunstneren med penn nede t.v.: Til Skredsvig fra Munch-

1895
Woll 37 II.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000 USD 89 200–111 500 EUR 79 500–99 300