Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Hage med rødt hus 1882

Olje på papp
23x30,5 cm
Signert og datert nede t.h.: E. Munch 82

Woll 61.

Kunstnernes Hus, Oslo 1951, kat.nr. 21.
Pinacothèque de Paris, "Edvard Munch ou l'"Anti-Cri"", 19 februar-8. august 2010.
www.mostramunch.it, "Edvard Munch", 5. november 2013-4. mai 2014.

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000USD 167 300–223 000EUR 149 000–198 700

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00