Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kielland, Kitty (1843-1914)
Fra Jæren

Olje på lerret
32x47
Signert nede t.v.: KLK

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 13 000