Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Ulving, Even (1863-1952)
Robåt trukket opp på land

Olje på lerret
40x63
SIgnert nede t.v.: E Ulving.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering