Kolb, Hans(1877-1951)
Fra Oslo havn 1929
Olje på lerret
64x51
Signert og datert nede t.h.: H. Kolb 1929
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
64x51
Vurdering