Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Kolb, Hans(1877-1951)
Fra Oslo havn 1929

Olje på lerret
64x51
Signert og datert nede t.h.: H. Kolb 1929

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00