Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Fra Oslo havn 1958

Olje på lerret
46x61
Signert og datert nede t.h.: SSJ 58

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering