Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Fra Oslo havn 1958

Olje på lerret
46x61
Signert og datert nede t.h.: SSJ 58

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000