Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Fra Oslo havn 1958
Olje på lerret
46x61
Signert og datert nede t.h.: SSJ 58
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
46x61
Vurdering