Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap

Olje på plate
28x38
Signert nede t.h.: EE.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000