Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Enger, Erling (1899-1990)
Åkerlandskap

Olje på lerret
65x82
Signert nede t.h.: EE

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering