Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Fra Fredensborgveien med trefoldighetskirken

Olje på lerret
73x77
Signert nede t.h.: S Grande

Bygningene merket med navn på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 15 500