Grande, Severin(1869-1934)
Fra Fredensborgveien med trefoldighetskirken
Olje på lerret
73x77
Signert nede t.h.: S Grande
Bygningene merket med navn på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500