Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Grande, Severin (1869-1934)
Fra Fredensborgveien med trefoldighetskirken

Olje på lerret
73x77
Signert nede t.h.: S Grande

Bygningene merket med navn på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 15 500