Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Grande, Severin (1869-1934)
Røde tulipaner

Olje på lerret
61x67
Signert nede t.v.: S Grande

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000