Grande, Severin(1869-1934)
Røde tulipaner
Olje på lerret
61x67
Signert nede t.v.: S Grande
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
61x67
Signert nede t.v.: S Grande
Vurdering