Litografi
Lysmål: 61x47,5, Motivet: 58,5x46,5
Signert nede t.h.: Weidemann
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering