Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi
Lysmål: 61x47,5, Motivet: 58,5x46,5
Signert nede t.h.: Weidemann

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 9 000