Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi
Arket: 76x56
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 39/70

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 4 600