Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00

Litografi
Arket: 76x56
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 39/70

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 600