Litografi
Arket: 76x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 39/70
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 600
Litografi
Arket: 76x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 39/70
Vurdering