Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
EIt skillingstrykk om havet, döden og kjærleiken 1981

Serigrafi
Lysmål: 53x43, Motivet: 49,5x40
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 100/150 serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000