Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Lang avskjed 1985

Serigrafi
Lysmål: 62x76, Motivet: 50x65
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -85

Påtegnet nede t.v.: serigrafi p.t.
Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 6 500