Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Widerberg, Nicolaus (Nico) (1960-)
Lek

Litografi
Lysmål: 61,5x40,5 Motivet: 58x37,5
Signert nede t.h.: Nico WIderberg

Nummerert nede t.v.: 52/130
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 3 200