Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Lek

Litografi
Lysmål: 61,5x40,5 Motivet: 58x37,5
Signert nede t.h.: Nico WIderberg

Nummerert nede t.v.: 52/130
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 200