Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sand, Vebjørn(1966-)
Arnesteinen, Antarktis

Litografi, lysmål
67x57 Motivet: 64x54,5
Signert nede t.h.: Vebjørn Sand

Nummerert nede t.v.: 16/100 Påtegnet nede t.v.: lito

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 000