Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Ender, Axel (1853-1920)
Veiviser

Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000