Ender, Axel(1853-1920)
Veiviser
Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på lerret
49x73
Vurdering