Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Fra en uthavn, Hvidingsø 1936

Olje på lerret
70x130
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Hvidingsö 1936

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering