Debré, Olivier(1920-1999)
Geiranger brun 1971
Olje på lerret
100x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: O. Debré Geiranger brun -71
Delphine Masson, Marine Rochard (dir.): «Olivier Debré. Un voyage en Norvège», Tours, Centre de création contemporaine Olivier Debré (CCC OD), 11 mars – 17 septembre 2017.
Vurdering
NOK 150 000–170 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000