Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Debré, Olivier (1920-1999)
Geiranger brun 1971

Olje på lerret
100x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: O. Debré Geiranger brun -71

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–170 000

Tilslag NOK 170 000