Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Sitter, Inger (1929-2015)
Blått rom 1972-73

Olje på lerret
92x73
Signert oppe t.v.: Sitter

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000