Sitter, Inger(1929-2015)
Blått rom 1972-73
Olje på lerret
92x73
Signert oppe t.v.: Sitter
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000