Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Blått rom 1972-73

Olje på lerret
92x73
Signert oppe t.v.: Sitter

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 125 000