Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Chiemsee 1867

Olje på lerret
37x67
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG. Chiemsee 1867

Gude malte mange studier fra Chiemsee i august 1867.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering