Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fjordlandskap 1881

Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881

Antagelig Haverkamp 755.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000