Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap 1881
Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881
Antagelig Haverkamp 755.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Olje på lerret
81x125
Antagelig Haverkamp 755.
Vurdering
NOK 400 000–600 000