Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap 1881

Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881

Antagelig Haverkamp 755.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00