Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Thaulow, Frits (1847-1906)
Seinen i januar 1893

Olje på lerret
40,5x77
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 93.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: La Seine en Janvier Frits Thaulow Paris 93.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 200 000