Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Seinen i januar 1893

Olje på lerret
40,5x77
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 93.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: La Seine en Janvier Frits Thaulow Paris 93.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 200 000