Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Garnbinder 1869

Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien. Kjöbh. 1869

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000