Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Bergslien, Knud (1827-1908)
Garnbinder 1869

Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien. Kjöbh. 1869

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000