Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Fiskergutt

Olje på lerret
60x55,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 150 000