Krohg, Christian(1852-1925)
Fiskergutt
Olje på lerret
60x55,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
60x55,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering