Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Krohg, Christian (1852-1925)
Fiskergutt

Olje på lerret
60x55,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 150 000